Estetica Nova

ul. Opaczewska 43 lok. 4
02-201 Warszawa
TEL.: +48 22 415 70 90
KOM: +48 505 301 233
www.esteticanova.com.pl

Szukacie Państwo lekarza medycyny estetycznej?

Chcecie, żeby odpowiedzialnie zaopiekował się Waszą urodą, dbając o to, abyście za kilka, kilkanaście lat wyglądali atrakcyjnie, zdrowo i naturalnie?

Jesteście na dobrej drodze.

Estetica Nova to zespół specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii. Założycielem kliniki jest dr Ewa Rybicka, lekarz z ponad 20 letnim doświadczeniem, posiadająca dyplom “Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej”.

"Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, lekarzem z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym. Moje zainteresowanie medycyną estetyczną sięga 2004 roku. Ukończyłam Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim, którą stworzył i prowadzi dr Andrzej Ignaciuk, mentor medycyny estetycznej w Polsce. Uczestniczę w programie certyfikacji lekarzy medycyny estetycznej. Jestem jednym z 96 lekarzy w Polsce, którzy uzyskali tytuł “Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej”. Jest to dowód stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w kursach, kongresach i szkoleniach. Dowód śledzenia trendów w medycynie estetycznej oraz wybierania sprawdzonych i skutecznych metod terapii. Wykonuję większość zabiegów oferowanych przez nowoczesną medycynę estetyczną."

Ewe Rybicka

Ewa 11Dr Ewa Rybicka

Interesuję się przede wszystkim metodami rewitalizacji skóry. W swojej praktyce opieram się na zabiegach stymulujacych skórę: różnych rodzajach mezoterapii, zastosowaniu osocza bogatopłytkowego i peelingów chemicznych. Wykorzystuję także nowe technologie, min dedykowane lekarzom fale radiowe, Pelleve, oraz karboksyterapię.

Mam duże doświadczenie w stosowaniu wypełniaczy preparatów kwasu hialuronowego oraz hydroksyapatytu wapnia (Radiesse) do modelowania twarzy, a także w zastosowaniu kwasu polimlekowego (Sculptra). Stosuję w praktyce preparaty toksyny botulinowej (Azzalure, Botox, Bo Couture). Z powodzeniem zajmuję się lipolizą (Aqualyx) oraz leczeniem cellulitu.

 

IMG 3378c 1 262x262

Dr Katarzyna Małecka

Dr Katarzyna Małecka jest absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku, dermatologiem z 17 letnim doświadczeniem. W swojej codziennej pracy oprócz leczenia problemów dermatologicznych wyróżnia się podejściem holistycznym do pacjenta.

Uczestniczy w licznych kursach i sympozjach dermatologicznych oraz medycyny estetycznej.

W klinice Estetica Nova zajmuję się leczeniem problemów skórnych takich jak trądzik różowaty, trądzik wieku dorosłego, trądzik młodzieńczy, łojotok i innych. A także usuwaniem zmian skórnych z zastosowaniem elektrokoagulacji i urządzenia plexr po wcześniejszej ocenie dermoskopowej.

 

d78221b50d7a3d9dfe688181080f73a2 large 262x262

Dr Joanna Goetz

Dr Joanna Goetz ukończyła Akademię Medyczna w Łodzi. Jest doświadczonym okulistą. W zakresie technik zabiegowych kształciła się i zdobywała doświadczenie na Uniwersytecie Medycznym w USA. W Klinice Estetica Nova zajmuje się zabiegowym usuwaniem zmian skórnych.

 

 

Estetica Nova stawia przede wszystkim na naturalny wygląd oraz specjalizuje się w procesach starzenia się skóry. Z wiekiem nasza skóra traci jędrność i sprężystość, staje się wiotka i pojawiają się na niej zmarszczki oraz przebarwienia. Medycyna estetyczna jest skutecznym narzędziem w walce o przywrócenie skórze dawnego blasku a nam samym pięknego ciała i doskonałego samopoczucia. W naszej ofercie posiadamy bezpieczne i sprawdzone zabiegi medycyny estetycznej na twarz i ciało pomagające wygładzić zmarszczki, pozbyć się cellulitu, wymodelować sylwetkę czy poprawić kształt ust.

Medycyna estetyczna to nie tylko sposób na to, aby zatrzymać czas dla naszej skóry, ale także szansa na poprawę samopoczucia, niezależnie od wieku. Oferowane przez nas skuteczne i bezpieczne procesy regeneracji skóry to profilaktyka, która sprzyja zatrzymaniu widocznych oznak starzenia się. Medycyna estetyczna to także sposób na to, aby poradzić sobie z defektami, takimi jak blizny, rozstępy, nadmierne owłosienie czy trądzik.

Pełna oferta dostępna pod tym adresem

Szczegółowy cennik dostępny pod tym adresem

Warszawa
ul. Opaczewska 43 lok. 4, 02-201

Program Bezpieczna Klinika

Placówki, które przystąpiły do Programu Bezpieczna Klinika i zostały jego Partnerami są uznanymi klinikami i gabinetami medycyny estetycznej, które cechuje przestrzeganie najwyższych standardów i które zatrudniają doświadczonych specjalistów.
Obecność kliniki w programie to znak, że kwestie staranności, troski o pacjenta i bezpieczeństwa zabiegowego są w tej placówce priorytetem.

Kim jesteśmy?

Program Bezpieczna Klinika jest ogólnopolską kampanią społeczną na rzecz bezpieczeństwa zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Świadome korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej i bezpieczeństwo zabiegów to wyzwanie dla wszystkich – zarówno pacjentów, jak i lekarzy.
Misją Programu jest promowanie wiedzy na temat możliwości, przebiegu i skutków zabiegów medycyny estetycznej oraz placówek świadczących takie zabiegi na najwyższym dostępnym poziomie.

Newsletter