Gabinet Kosmetyki Lekarskiej BELLA

ul. Piękna 19
00-239 Warszawa
tel. +48 22 625-33-00
www.bella-derm.pl
gabinetbella@icloud.com

MARKA BELLA ZOBOWIĄZUJE

Gabinet Kosmetyki Lekarskiej BELLA istnieje od 23 lat. Oferuje pełen zakres usług z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Szczyci się sukcesami w leczeniu trądziku młodzieńczego i wspaniałymi makijażami permanentnymi. Ma bardzo dobrze rozwinięty dział ginekologii estetycznej. Specjalizuje się również w rozwiązywaniu problemu wypadających włosów - dysponuje metodami pozwalającymi opanować tę jakże uciążliwą dolegliwość. Bogata baza sprzętowa, holistyczne podejście do procesów starzenia i indywidualna dbałość o klienta uzupełnia to wyjątkowe miejsce.

Wieloletnie doświadczenie dowodzi, że najlepsze efekty przynosi łączenie różnych metod leczenia. W Gabinecie BELLA pacjentom oferowane jest nie tylko leczenie farmakologiczne, ale również wiele skutecznych zabiegów. Działaniom specjalistów towarzyszy idea holistycznego pielęgnowania urody. Obowiązuje zasada, zgodnie z którą bez odpowiedniego dbania o tzw. higienę zdrowia, nawet tak popularne zabiegi jak makijaż permanentny, kwas hialuronowy czy zabiegi laserowe, nie pozwolą cieszyć się urodą przez długi czas.

Właścicielem i głównym lekarzem jest dr n. med. Magdalena Łopuszyńska, specjalista dermatolog. Dr Łopuszyńska jest pionierem medycyny estetycznej w Polsce - jako jedna z pierwszych otrzymała certyfikat w tym zakresie. Jest prekursorem łączenia kilku technik i metod w celu uzyskiwania optymalnego efektu w leczeniu i pielęgnacji skóry. Uczestnicząc w licznych kongresach i konferencjach, swą wiedzą chętnie dzieli się z innymi lekarzami.

003„Moją dewizą w relacji z pacjentem jest postępować tak, jak sama chciałabym być traktowana przez lekarza. Myślę tu o poświęceniu odpowiedniego czasu na wywiad i diagnozę, o empatii i zrozumieniu problemów, z którymi zgłasza się pacjent. Myślę też o patrzeniu z perspektywy zdrowia pacjenta, a nie sprzedaży najnowszego zabiegu czy użyciu właśnie zakupionego sprzętu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu mogę wybierać spośród wielu dostępnych procedur i zaproponować pacjentowi indywidualną terapię, stworzoną specjalnie dla niego.

Mimo tego, że ciągle powstają nowe gabinety medycyny estetycznej, mój ciągle jest na topie. Jest rozpoznawalny. Zgłasza się do nas wiele osób, w tym gwiazdy i znane postaci. Nie jest to jednak kwestią mody, czy chwalenia się "listą pacjentów", ale rzetelności naszej pracy. Jestem dermatologiem z tytułem doktora nauk medycznych, a jednocześnie mam dużą wiedzę i doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Od początku pracuję w Gabinecie BELLA jako główny lekarz konsultujący wszystkich, którzy pojawiają się w progu. Sama wykonuję zabiegi medyczne, lub kieruję pacjentów do specjalistów, z którymi współpracuję od lat. Dzięki swojemu doświadczeniu szkolę personel i nadzoruję jego pracę. Nie jestem właścicielem dbającym tylko o biznes, ale odpowiedzialnym lekarzem, mającym zawsze na uwadze zdrowie i zadowolenie pacjentów."

 


1426762374 foto1dr nauk med.Magdalena Łopuszyńska - dermatolog, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1985 r. Staż i specjalizacje I i II stopnia z dermatologii oraz tytuł doktora nauk medycznych uzyskała pracując w Klinice Dermatologii CSK MSWiA. Jest autorką wielu prac naukowych z zakresu dermatologii oraz kosmetologii, publikowanych w czasopismach specjalistycznych. Uczestniczyła w licznych kongresach, sympozjach i szkoleniach, w kraju i za granicą. Uzyskała wiele dyplomów i certyfikatów. 

Ukończyła Międzynarodową Szkołę Medycyny Estetycznej działającą w Polsce. Szkoła została utworzona przy Polskim Towarzystwie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, w ramach Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, pod kuratelą Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. 

Jej gabinet kosmetyki lekarskiej BELLA, to jeden z nielicznych gabinetów w Polsce, w którym właściciel jest jednocześnie specjalistą z zakresu dermatologii oraz kosmetologii i może osobiście kontrolować pracę całego personelu, zarówno kosmetycznego, jak i lekarskiego.

 

1427971029 47b5464c9e1d66d249af402701d3dr n. med.Tadeusz St. Witwicki - specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej.

Ukończył Akdemię Medyczną w Warszawie w 1990 roku. Specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej oraz II stopnia z chirurgii plastycznej zakończył zdobyciem tytułu doktora nauk medycznych. Ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie.

Specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Doświadczenie zdobywał, m.in. pod auspicjami rodziców - doc. Zofii Witwickiej - wybitnej chirurg plastyk oraz laryngolog, a także prof. ortopedii Tadeusza Witwickiego. Kształcił się na warszawskiej AM oraz odbywał szkolenia w Pekinie, Glasgow, Los Angeles i Gandawie. Regularnie bierze udział w europejskich zjazdach z zakresu swojej specjalności. Od przeszło 20 lat prowadzi własną praktykę lekarską.
Członek zalożyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti–Aging. Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Członek Komitetu Organizacyjnego I zjazdu PTCHPRiE. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Autor licznych publikacji z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Prowadzi szkolenia z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej piersi. Był adiunktem w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Centrum Onkologii Medycznej oraz na Akademii Medycznej w Lublinie.

Prekursor wielu metod w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej w Polsce.

 

1516263186 ginekolog bella page 001dr n. med. Agnieszka Harabin-Matysiak - specjalista ginekologii i położnictwa

Jest specjalistą ginekologii i położnictwa oraz ultrasonografistą certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne, Polskie Towarzystwo Ginekologiczne i Fundację Medycyny Płodowej.

W 2005 r. ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z wynikiem bardzo dobrym. Od 2010 r. jest związana ze Szpitalem Specjalistycznym „Inflancka” w Warszawie, gdzie zakończyła specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii oraz złożyla Panstwowy Egzamin Specjalizacyjny.

Głównym obszarem zainteresowań są różne aspekty prowadzenia ciąży, badania prenatalne oraz schorzenia ginekologiczne narządu rodnego. Zajmuje się także leczeniem pacjentek z zespołami hiperandrogenizacji i wiążącymi się z nimi zaburzeniami miesiączkowania, nadmiernym owłosieniem oraz łojotokiem.

Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia i piękna kobiety, a co za tym idzie, poza ginekologią interesuje się również medycyną estetyczną.

W naszym gabinecie zajmujemy się leczeniem skóry, np. trądzików - jednoczenie pod kątem dermatologicznym, jak i kosmetycznym, a także medycyną estetyczną (toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, pilingi chemiczne, lasery, mezoterapia igłowa, makijaż permanentny, cosmelan, kwas polimlekowy i inne).

Tworząc kompleksową ofertę dla naszych Klientów dysponujemy również zabiegami na ciało. W tym zakresie preferujemy endermologię i mezoterapię igłową, które przynoszą spektakularne efekty w modelowaniu sylwetki.

W gabinecie Bella stawia się szczególnie duży nacisk na współpracę kosmetyczki z lekarzem dermatologiem. Dzięki wspólnej, wieloletniej pracy opracowaliśmy wiele autorskich programów skojarzonego leczenia (np. trądzików), z których każdy odbywa się pod czujnym okiem dermatologa - dr Łopuszyńskiej.

Makijaż permanentny wykonywany jest osobiście przez dr Magdalenę Łopuszyńską, która należy do nielicznego międzynarodowego grona elitarnych linergistek firmy Long Time Liner.

Pracujemy w oparciu o pełną gamę kosmetyków firmy Thalgo, Germaine de Capucini, Skin Jet, Skin Ceuticals, Mediderma, Xylogic, Sesderma. Programy pielęgnacyjne proponowane przez te firmy, pozwalają każdej skórze - nawet bardzo wrażliwej i zmęczonej - przywrócić zdrowie, dawny blask i piękno.

Pełna oferta dostępna pod adresem www.bella-derm.pl 

Warszawa
ul. Piękna 19, 00-239

Program Bezpieczna Klinika

Placówki, które przystąpiły do Programu Bezpieczna Klinika i zostały jego Partnerami są uznanymi klinikami i gabinetami medycyny estetycznej, które cechuje przestrzeganie najwyższych standardów i które zatrudniają doświadczonych specjalistów.
Obecność kliniki w programie to znak, że kwestie staranności, troski o pacjenta i bezpieczeństwa zabiegowego są w tej placówce priorytetem.

Kim jesteśmy?

Program Bezpieczna Klinika jest ogólnopolską kampanią społeczną na rzecz bezpieczeństwa zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Świadome korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej i bezpieczeństwo zabiegów to wyzwanie dla wszystkich – zarówno pacjentów, jak i lekarzy.
Misją Programu jest promowanie wiedzy na temat możliwości, przebiegu i skutków zabiegów medycyny estetycznej oraz placówek świadczących takie zabiegi na najwyższym dostępnym poziomie.

Newsletter