Saska Clinic - Dr Iwona Radziejewska

ul. Saska 6a lok. 4
03-968 Warszawa
tel. 600 888 988
www.radziejewska.pl
e-mail: info@radziejewska.pl

Od początku 2014 roku doktor Iwona Radziejewska–Choma prowadzi własną klinikę Saska Clinic. Nowoczesne i przestronne wnętrza kliniki zlokalizowanej na Saskiej Kępie w Warszawie oraz bogata oferta zabiegów to wyróżniki tego wyjątkowego miejsca stworzonego dla osób ceniących profesjonalizm i poszukujących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i flebologii na najwyższym, światowym poziomie.

W Saska Clinic koncentrujemy się na medycynie regeneracyjnej i przeciwstarzeniowej. Podstawę naszej oferty stanowią zabiegi mające na celu odbudowę gęstości skóry, poprawę jej jakości oraz niwelujące niekorzystny wpływ czynników środowiskowych. W indywidualnie dobranym programie zabiegowym, krok po kroku, staramy się odtworzyć to, co skóra utraciła z wiekiem.

Dr Iwona Radziejewska-Choma 

W 2002 roku ukończyła Warszawską Akademię Medyczną uzyskując dyplom z wyróżnieniem. Po stażu podyplomowym podjęła pracę w Centrum Flebologii, gdzie zdobyła wiedzę i doświadczenie z zakresie nieoperacyjnego usuwania poszerzonych naczyń i żylaków.W 2009 roku, po ukończeniu pierwszej w Polsce Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej, uzyskała tytuł lekarza medycyny estetycznej. Jest również absolwentką Master Course in Phlebology zorganizowanego przez Baltic Society of Phlebology. Posiada certyfikat, potwierdzający jej kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej w Paryżu. W 2012 roku uzyskała dodatkowy tytuł specjalisty medycyny przeciwstarzeniowej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging, WOSIAM - World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, ESCAD - European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Baltic Society of Phlebology.

Jest szkoleniowcem w zakresie technik intralipoterapii w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice oraz trenerem z zakresu podawania wypełniaczy (kwas hialuronowy, Radiesse) i chirurgicznych nici liftingujących (PDO).

Stale podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w praktycznych kursach oraz kongresach z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej oraz flebologii w Polsce i na świecie. Współpracowała z najbardziej prestiżowymi gabinetami i klinikami w Warszawie.

 

Dr Tomasz Szular

Lekarz flebolog. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Od wielu lat zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób żylnych kończyn dolnych. Od 1998 roku wykonuje zabiegii skleroterapii kompresyjnej, a od 2003 roku, jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce, przeprowadza zabiegi skleroterapii z użyciem pianki, pod kontrolą USG (tzw. echoskleroterapii). Swoją karierę medyczną zapoczątkował w Centrum Flebologii, gdzie przez wiele lat, jako kierownik medyczny placówki, kierował pracą,  i kształcił wielu lekarzy flebologów. Uczestnik krajowych i międzynarodowych szkoleń oraz zjazdów flebologicznych.

 

Dr Martyna Szaniawska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku lekarskim. Staż podyplomowy odbywała w Szpitalu przy ul. Szaserów w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach z mezoterapii, zwłaszcza z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach, wykładach oraz szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii, z którą również wiąże swoją ścieżkę zawodową. Podstawowa zasada, jaką kieruje się w pracy, to naturalność wykonywanych zabiegów. Obecnie rozpoczęła specjalizację z Dermatologii i Wenerologii oraz jest słuchaczem studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej. W Zespole dr Radziejewskiej od listopada 2015 r.

 

Dr Anna Smorąg

Absolwentka Wydziału Lekarskiego kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie słuchaczka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Stale poszerza wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną, uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakreu Medycyny Estetycznej. Podczas pracy szczególnie zależy jej na uzyskiwaniu naturalnych efektów. Jej ulubione zabiegi to metody rewitalizujące skórę.

 

Dr Barbara Borkowska

Absolwentka II Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Po studiach rozpoczeła pracę w Klinice Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA na stanowisku młodszego aystenta, gdzie od początku zajmowała się dermatologią kliniczną. Jest szczególnie zaiteresowana diagnostyką wczesnego wykrywania nowotworów skóry (dermoskopia, videodermoskopia) oraz zaburzeniami wypadania włosów u kobiet i mężczyzn. Wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgi: usuwanie włókniaków miękkich, brodawek wirusowych, brodawek łojotokowych (łyżeczkowanie, laser CO2, elektrokoagulacja, krioterapia) oraz z zakresu medycyny estetycznej (peelingi enzymatyczne, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia). Uczestniczy w wielu organizowanych w Polsce i na świecie szkoleniach dotyczących dermatologii ogólnej i medycyny estetycznej. Członek European Academy of Dermatology and Wenerology.

Dewizą naszej Kliniki jest dbałość o przywrócenie pięknego, a przede wszystkim naturalnego wyglądu. Koncentrujemy się na zabiegach prewencyjnych, poprawiających jakość skóry. Odtwarzamy to, co skóra utraciła z wiekiem lub korygujemy niedoskonałości, tak by przywrócić odpowiednie proporcje twarzy i uzyskać jak najlepszą harmonię. Stosowane przez nas preparaty są najwyższej jakości i spełniają wszystkie kryteria bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatami. Poza zabiegami na twarz oferujemy szeroką gamę zabiegów na ciało, które pozwolą Państwu cieszyć się piękną sylwetką i dobrą kondycją skóry.
Przed każdym zabiegiem zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której dobierzemy indywidualny program zabiegowy, który pozwoli uzyskać jak najlepsze i naturalne efekty poprawy wyglądu.

Pomożemy Ci w szeregu problemów, takich jak:

- Zmarszczki

- Utrata jędrności skóry

- Owal twarzy, „chomiki”

- Niechirurgiczna korekta brody

- Obrzęki, cienie pod oczami

- Dolina łez

- Opadające i wiotkie górne powieki

- Rozszerzone naczynia krwionośne (pajączki), rumień, trądzik różowaty

- Trądzik

- Korekta kształtu nosa

- Małe lub asymetryczne usta

- Przebarwienia

- Rozstępy

- Blizny

- Cellulit

- Skóra sucha, pozbawiona blasku

- Nadmiar tkanki tłuszczowej

- Nadpotliwość

- Wypadanie włosów, łysienie

- Rozszerzone naczynia krwionośne (pajączki), rumień, trądzik różowaty

I wiele innych. Pełna oferta dostępna TUTAJ

Cennik dostępny POD TYM ADRESEM

Warszawa
ul. Saska 6a, 03-968

Program Bezpieczna Klinika

Placówki, które przystąpiły do Programu Bezpieczna Klinika i zostały jego Partnerami są uznanymi klinikami i gabinetami medycyny estetycznej, które cechuje przestrzeganie najwyższych standardów i które zatrudniają doświadczonych specjalistów.
Obecność kliniki w programie to znak, że kwestie staranności, troski o pacjenta i bezpieczeństwa zabiegowego są w tej placówce priorytetem.

Kim jesteśmy?

Program Bezpieczna Klinika jest ogólnopolską kampanią społeczną na rzecz bezpieczeństwa zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Świadome korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej i bezpieczeństwo zabiegów to wyzwanie dla wszystkich – zarówno pacjentów, jak i lekarzy.
Misją Programu jest promowanie wiedzy na temat możliwości, przebiegu i skutków zabiegów medycyny estetycznej oraz placówek świadczących takie zabiegi na najwyższym dostępnym poziomie.

Newsletter