Bezpieczny zabieg

Zastanawialiście się kiedyś, co można powiedzieć o drugim człowieku jedynie na podstawie jego wyglądu? Że jest ładny, ma swój styl? A podjęlibyście się ocenić stan jego zdrowia? Nie?

Dlatego wizyta u lekarza medycyny estetycznej powinna zacząć się od rozmowy na temat naszych oczekiwań, omówienia wybranego problemu, dostosowania terapii - jej przebiegu, realnych efektów i możliwych działań niepożądanych. Dobrze byłoby także ustalić od razu koszty. Potem lekarz powinien przeprowadzić szczegółowy wywiad medyczny i - jeśli trzeba - zlecić dodatkowe badania.

Tylko dokładne poznanie pacjenta jest gwarancją udanej terapii! Nie chodzi tu przecież o skrócenie włosów czy pomalowanie paznokci!

Bezpieczna klinika   Bezpieczny pacjent

Kim jesteśmy?

Program Bezpieczna Klinika jest ogólnopolską kampanią społeczną na rzecz bezpieczeństwa zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Świadome korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej i bezpieczeństwo zabiegów to wyzwanie dla wszystkich – zarówno pacjentów, jak i lekarzy.
Misją Programu jest promowanie wiedzy na temat możliwości, przebiegu i skutków zabiegów medycyny estetycznej oraz placówek świadczących takie zabiegi na najwyższym dostępnym poziomie.

Newsletter